|
Plan Królewskiego zaczyna się klarować.
Kozioł ofiarny został już znaleziony - Kiko Ramirez.
To na niego zostaną zrzucone wszystkie niepowodzenia, kwasy w szatni itd.
Prezes super, trener responsywny a piłkarze ambitni. No i pracownicy klubu rozwijają się.
Tylko Ramirez be.
Teraz nowe otwarcie, fajny filmik promocyjny od Tadzia i jedziemy z tym koksem.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|