Wisła Płock właśnie zwolniła trenera.. U nas debatują zapewne nad wszystkim i jak zwykle będą w dupie, tym bardziej, że czasu mało.
Mam dziwne wrażenie, że po paru dniach ciszy wyjdzie Królewski i powie:
a. trener ma pełne zaufanie, a jak sie komuś nie podoba to może przejąć klub, ale generalnie idziemy na maxa w dane i nic wam do tego, moja zabawka
b. przedstawi korpo bełkot na temat procesów, analiz, systemów, sposobów wyboru zawodników, i że nie da się od razu, że za 3 lata będzie już tak jak wszyscy chcą
c. wrzuci plotę o Carlitosie
d. powie, że ma swoje granice i żeby mu dać spokój, "brawoszefy" będą rozmasowywać sytuację i po 2 tyg. już będzie hypował losowanie pucharów i udawał, że nic się nie stało
e. za Kiko nikt nie przyjdzie, bo on buduje klub odpersonalizowany, gdzie takie funkcje będą niepotrzebne w ogóle, to załatwi system i proces z Wawrzynowem na czele
f. poza tym on nie będzie robił tego, co inni, bo warto być przyzwoitym więc się damy wyruchać jak zwykle agentom, konkurencji itp.
A tu ludzie na twiterku czekają w napięciu jakby miały być jakieś zmiany

Naiwni, nie nauczycie się przez lata i za rok będziecie mieć dokładnie to samo.