Temat
:
Kiko Ramirez dyrektorem sportowym Wisły
Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
Od: 03.2008
Online
#
297
27.05.2024, 19:53
Markus
napisał(a):
Przytoczyłem jedynie założenia lub wizje które Ty sam tu przyjmiesz lub wspierasz od miesięcy. Jeśli dla Ciebie nie jest faktem, że owi Bakero, Nenad Bjelica, Radolsky, Berg, Czerczesow itd. sprawdzili się i punktowali pięknie od razu bez wcześniejszej "znajomości specyfiki polskiej ligi", czy że wspomniany Krzyżanowski i spółka nie byli najsłabszymi piłkarzami Wisły w tym sezonie, to ktoś dla beki może jedynie czytać Twoje posty.
I takich osób jest więcej niż myślisz.
Sprawdźmy kolego sympatyczny
https://forumwisly.pl/showthread.php?t=11014
azor
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do azor
Znajdź inne posty napisane przez azor