Temat
:
Podsumowanie sezonu 2023/2024
Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
Od: 02.2004
Offline
#
37
27.05.2024, 18:53
Ja jestem zdania, że forumowa trójca święta: Markusik, wolfy i drozd powinna być usunięta za promowanie hiszpańskiego szrotu, przez który Wisła dwa lata z rzędu nie awansowała.
KOALIK
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez KOALIK