Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 27.05.2024, 16:33
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Już w innym wątku napisałem jak wyglądać może plan trzyletni


Skoro Kwiecień jest kibicem Wisły a nie mógł jej objąć ze względu na nierozwiązane sprawy kolosalnego zadłużenia, to
- w sezonie 2024/2025 Wieczysta będzie starała się o wejście do I ligi
- w sezonie 2025/2026 Wieczysta będzie starała się o wejście do Ekstraklasy
- w sezonie 2026/2027 Wieczysta zmieni nazwę i adres na: Wisła przy Reymonta, i odwrotnie, przy czym prawdziwa Wisła z Królewskim spadnie do IV ligi (oby tylko) gdzie ten będzie rozwijał swój model zarzadzania klubem przez AI. a nowa Wisła z Kwietniem już w Ekstraklasie będzie biła się o mistrzostwo.


O ile nie znajdzie się na już poważny nowy właściciel, to jedyna możliwa droga.
Druga to upadłość i rozpoczęcie od A klasy
Nawet z pieniędzmi z 4 spotkań w eliminacjach LE i LK
bez przesady Kwiecień nie jest idiotą, po to spokojnie mądrze i z sukcesami buduje Wieczystą, żeby w tym gównie sie nie musieć babrać
Odpowiedz cytując