MaLk napisał(a):

Dajcie spokój Markusowi, chłop musi teraz jakoś to sobie w głowie poukładać i przelać na klawiaturę w przekonaniu, że jak odpowiednio pogmatwa, to wyjdzie na jego.
On naprawdę wierzy w to, że jest w stanie to tak opisać, że ktokolwiek na tym forum (oprócz jego samego) nie zauważy, jak bardzo rozminął się z rzeczywistością w swoich ocenach.
|
Oczywiście możemy przyjąć założenie, że to nie Krzyżanowski, Uryga, Szot, Sapała, byli jednymi z najsłabszych, o ile nie najsłabszymi punktami Wisły w tym sezonie, albo że trener bez wcześniejszej znajomości specyfiki ligi nie może się w niej sprawdzić i dobrze punktować jak np. Hyballa, Bakero, Nenad Bjelica, Radolsky, Berg, Czerczesow, Petrescu. Każdy z nich guzik wiedział o specyfice polskich lig zanim zaczynał tu pracę.
Ale związek tego założenia z rzeczywistością będzie dokładnie taki sam jak i reszty Twoich słów z tego posta.Żaden. Nie dlatego że ja tak mówię, tylko tak pokazują fakty.