Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#284
Stary 27.05.2024, 16:01
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Dajcie spokój Markusowi, chłop musi teraz jakoś to sobie w głowie poukładać i przelać na klawiaturę w przekonaniu, że jak odpowiednio pogmatwa, to wyjdzie na jego.

On naprawdę wierzy w to, że jest w stanie to tak opisać, że ktokolwiek na tym forum (oprócz jego samego) nie zauważy, jak bardzo rozminął się z rzeczywistością w swoich ocenach.
Oczywiście możemy przyjąć założenie, że to nie Krzyżanowski, Uryga, Szot, Sapała, byli jednymi z najsłabszych, o ile nie najsłabszymi punktami Wisły w tym sezonie, albo że trener bez wcześniejszej znajomości specyfiki ligi nie może się w niej sprawdzić i dobrze punktować jak np. Hyballa, Bakero, Nenad Bjelica, Radolsky, Berg, Czerczesow, Petrescu. Każdy z nich guzik wiedział o specyfice polskich lig zanim zaczynał tu pracę.

Ale związek tego założenia z rzeczywistością będzie dokładnie taki sam jak i reszty Twoich słów z tego posta.Żaden. Nie dlatego że ja tak mówię, tylko tak pokazują fakty.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując