|
Potrzebny przede wszystkim na cito ofensywny pomocnik, który nie boi się przetrzymać piłkę z przodu, który będzie potrafił ją przegrać do Rodado lub innego napastnika!!! Wisłą od kilku ładnych lat nie zagrała prostopadłej piłki do napadziora, potrzebni też skrzydłowi, od biedy Baena z Villarem mogą zostać na prawej, ale Alfaro to jeździec bez głowy, w dodatku często ustawiany przez Rude na 10. Do obrony spróbowałbym wyciągnąć naszego Klemenza z Łęcznej, człowiek skrojony na tę ligę, ambitny i w miarę ogarnia grę w polu bramkowym, na cito dwóch bocznych obrońców, najlepiej do wyjściowego składu, resztę niech oceni NOWY TRENER...
|