Patryko napisał(a):

O ile sami nie zrezygnują, to raczej ciężko spodziewać się w tej formacji rewolucji. Moim zdaniem na dzień dobry potrzebny jest jeden środkowy, szybki, zdecydowany stoper, który z miejsca wywali ze składu Urygę/Colleya i boczni obrońcy do pierwszego składu, których Jaroch, Krzyżanowski i Szot będą naciskać.
Jeśli to się nie zmieni, to w przyszłym sezonie znowu stracimy masę bramek, a o ile mniej ich zdobędziemy bez Angela, to nikt nie jest w stanie przewidzieć.
|
Ze swej strony dodałbym środkowego pomocnika, który będzie dawał więcej w kreacji i defensywie od Dudy, co nie powinno być trudne i jakoś tam będzie. Pod warunkiem, że jednak sprowadzimy jakiegoś przyzwoitego napastnika w miejsce Angela.