Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 27.05.2024, 14:06
Pieprzyć wychowanków. serio. Dajcie mi przykład wychowanka Wisły który w ostatniej dekadzie:

1. Poszedł za dobre pieniądze do innego klubu.
albo
2. Stanowił o sile zespołu, grał w Wiśle regularnie na wysokim poziomie.

Trafiają się nam pseudo gwiazdy pokroju Buksy czy Krzyżanowskiego, przekonane o swoim niebagatelnym talencie. Jednego już Serie A zweryfikowała, niech sobie Krzyżan też zmiata robić karierę na zachodzie, powodzenia i krzyżyk na drogę. Na pewno kariera będzie tak samo owocna jak Adriana.

Jak ktoś już się staje solidnym ligowym wyrobnikiem to się na nas wypina jak np. Stolarski czy Nalepa.

Do tego jeszcze masa odrzutów którzy przepadli w międzyczasie .... wie gdzie: Czekaj, Szewczyk, Kuczak, Handzlik czy Zając. Jakbym sobie przypomniał więcej tego szrotu to pewnie bym jeszcze tak 10 minut mógł wymieniać.

Zamiast sie napalać na wychowanków, sensowniej jest skanować lokalny rynek pod kątem sensownym młodych piłkarzy, brać ich do CLJ czy rezerw i dawać się wykazać. Może jeden na 20 wypali, co i tak będzie 3x lepszym wynikiem od liczenia na młode zblazowane gwiazdy co siedzą w Wiśle od trampkarza.
Odpowiedz cytując