wiesniak842 napisał(a):

|
Najlepszym dowodem na to, ze to nie wina samych pilkarzy sa statystyki ktore wrzucil fansorina.
|
Nie no, jasne. To zatrudnijmy z powrotem Sobolewskiego który każe im stać z tyłu i będziemy mieli 0.06 punktu więcej na mecz niż za Rude. A potem dziwmy się że nie ma baraży.
Z Urygą, Łasickim, Szotem i Krzyżanowskim życzę powodzenia, bez względu na trenera.
Drużynę buduje się od obrony. Nasza sprawdzałs się słabo u obu trenerów, nie nadaje się ani do murarki i konterki, ani do grania ofensywnego. Możemy albo próbować kwadratowy klocek wpychać raz to w trójkątną, raz w okrągłą dziurę (co świadczy niezbyt dobrze o inteligencji), albo zdecydować się na jedną koncepcję i się jej trzymać.
Ale opcji zachowania obecnej obrony i grania z sukcesem o awans nie widzę, bez względu na taktykę.