Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1994
Stary 27.05.2024, 12:46
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
No ale odpowiedź "przemądrzalców" zawodowych "propagandystów sukcesu" z tego forum to... zmienić obrońców.
I to jest przerażające.

Każda kolejna zmiana to gorsi zawodnicy. Ale ciągle jedynym rozwiązaniem sugerowanym na tym forum to wyje*ać piłkarzy i zatrudnić lepszych. Cholera wie za co i skąd ich wziąć.

W końcu Wisła jest ponad to, żeby grać tym na co nas stać i tak, jak nas na to stać z dostępnym materiałem ludzkim. Lepiej szukać mitycznego świętego Graala, bo my jesteśmy wyjątkowi. Nie udało się z Kiko i Hiszpanami? Nie udało z Pasiecznym i Czechami/Słowakami? Trudno. Poszukajmy może tym razem na jakiejś Kostaryce.
Odpowiedz cytując