Jagul napisał(a):

No to na pewno nie spod moich palców wyszły takie słowa.
Zresztą to co on przedstawiał jeśli chodzi o swoje wizje to tematy niesprawdzalne i nie do zweryfikowania.
Jedyne pod czym się mogę podpisać to że było pozytywnie pod kątem atmosfery na spotkaniu. Bo zaskroniec zachowywał się jak normalny chłop.
|
Ty wydawałeś się być neutralny, ale np. Kolega Kac był z jakiegoś powodu zadowolony.