Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 27.05.2024, 11:29
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Nawet po drugiej stronie Błoń już zauważyli, że to droga donikąd, takie wieczne opieranie się na zarządzaniu przez właściciela, który ewidentnie nie potrafi zarządzać klubem sportowym i nie czuje specyficznych wymagań tej branży.
Nie wiem na ile zauważyli a na ile pomogła im biologia.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując