Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 27.05.2024, 11:27
Już w innym wątku napisałem jak wyglądać może plan trzyletni


Cytat:
Skoro Kwiecień jest kibicem Wisły a nie mógł jej objąć ze względu na nierozwiązane sprawy kolosalnego zadłużenia, to
- w sezonie 2024/2025 Wieczysta będzie starała się o wejście do I ligi
- w sezonie 2025/2026 Wieczysta będzie starała się o wejście do Ekstraklasy
- w sezonie 2026/2027 Wieczysta zmieni nazwę i adres na: Wisła przy Reymonta, i odwrotnie, przy czym prawdziwa Wisła z Królewskim spadnie do IV ligi (oby tylko) gdzie ten będzie rozwijał swój model zarzadzania klubem przez AI. a nowa Wisła z Kwietniem już w Ekstraklasie będzie biła się o mistrzostwo.
O ile nie znajdzie się na już poważny nowy właściciel, to jedyna możliwa droga.
Druga to upadłość i rozpoczęcie od A klasy
Nawet z pieniędzmi z 4 spotkań w eliminacjach LE i LK
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując