Jagul napisał(a):

Na czym owe zadowolenie miało polegać? Poznaliśmy wizje Zaskrońca ale nigdy nie twierdziłem, że to jest racjonalny punkt widzenia
|
O ile pamiętam ogólnikowe relacje, które czytałem na SB (bo szczegóły objęte były klauzulą tajności, hehe), to były z gatunku "pozytywne spotkanie", "prezes wie co robi", "inteligentny gość, ma rację i dobrze prowadzi klub" i takie tam (oczywiście cytaty niedosłowne).