doktor granat napisał(a):

Wydawało się, że byliście umiarkowanie, a nie którzy bardziej zadowoleni po Waszym spotkaniu po meczu (z Motorem?).
Już się coś rozjechało?
|
Na czym owe zadowolenie miało polegać? Poznaliśmy wizje Zaskrońca ale nigdy nie twierdziłem, że to jest racjonalny punkt widzenia
