Jaroo1 napisał(a):

|
Królewski jest sam niekompetentny więc nie będzie umiał kompetentnie zatrudniać ludzi i prowadzić klubu.
|
Nawet po drugiej stronie Błoń już zauważyli, że to droga donikąd, takie wieczne opieranie się na zarządzaniu przez właściciela, który ewidentnie nie potrafi zarządzać klubem sportowym i nie czuje specyficznych wymagań tej branży.
Ja wiem, że Królewski wzoruje się głównie na Legii, więc może zauważy chociaż, że nawet Mioduski w pewnym momencie schował swoje ego do kieszeni i zatrudnił do zarządzania gościa, który coś tam ogarnia.