Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 27.05.2024, 11:13
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Czy wie, to... nie wiem. Dzieląc te 15 meczów na okresy po 5 meczów, to czym wiecej wiedział, to tym mniej pkt Wisła zdobywała. Także jak jego wiedza opiera się na tym, że jeszcze mniej efektywnie prowadzi klub, to uj z taką wiedzą.
Wie na czym polega granie w tej lidze. Czy potrafi z tej wiedzy wyciągnąć jakiekolwiek sensowne wnioski to już insza inszość.

Rzecz w tym, że kolejny gość z d*py wzięty nie będzie wiedział nawet tego pierwszego.

Cytat:
Przede wszystkim trzeba wyjść od tego, że Rude to analityk nie trener
Jam to, nie chwaląc się, pierwszy pisał na tym forum, że to może być główny problem w przypadku Rude

Królewski musi się wreszcie nauczyć zatrudniać ludzi na stanowiskach adekwatnych do kompetencji i umiejętności ludzi, a potem wymagać i rozliczać. To podstawy zarządzania - których gość wypominający krytykującym go, acz oczywiście starannie wybranym, ludziom na X, to, że nigdy niczym nie zarządzali - ciągle nie zajarzył.
Ostatnio edytowane przez MaLk : 27.05.2024 o godz. 11:22.
Odpowiedz cytując