Jaroo1 napisał(a):

|
Czy wie, to... nie wiem. Dzieląc te 15 meczów na okresy po 5 meczów, to czym wiecej wiedział, to tym mniej pkt Wisła zdobywała. Także jak jego wiedza opiera się na tym, że jeszcze mniej efektywnie prowadzi klub, to uj z taką wiedzą.
|
Wie na czym polega granie w tej lidze. Czy potrafi z tej wiedzy wyciągnąć jakiekolwiek sensowne wnioski to już insza inszość.
Rzecz w tym, że kolejny gość z d*py wzięty nie będzie wiedział nawet tego pierwszego.
Cytat:
|
Przede wszystkim trzeba wyjść od tego, że Rude to analityk nie trener
|
Jam to, nie chwaląc się, pierwszy pisał na tym forum, że to może być główny problem w przypadku Rude
Królewski musi się wreszcie nauczyć zatrudniać ludzi na stanowiskach adekwatnych do kompetencji i umiejętności ludzi, a potem wymagać i rozliczać. To podstawy zarządzania - których gość wypominający krytykującym go, acz oczywiście starannie wybranym, ludziom na X, to, że nigdy niczym nie zarządzali - ciągle nie zajarzył.