Cytat:
|
Tak na serio, to Rude przynajmniej już wie czego się spodziewać po I lidze. Następny gość "z kąputra" znowu będzie musiał się tego uczyć (pozdro Markus) i znowu będzie kilka kolejek w plecy.
|
Czy wie, to... nie wiem. Dzieląc te 15 meczów na okresy po 5 meczów, to czym wiecej wiedział, to tym mniej pkt Wisła zdobywała. Także jak jego wiedza opiera się na tym, że jeszcze mniej efektywnie prowadzi klub, to uj z taką wiedzą.
Przede wszystkim trzeba wyjść od tego, że Rude to analityk nie trener i po prostu kolejny parodysta na ławce. Nie zrobił z tą drużyną nic. Morale się posypało, nie było żadnego pomysłu, konferencje stały się słodko pierdzące i do wygadywania głupot. Jak zawsze, trener bez jaj, winnych nie ma. Staramy się a będziemy się starac jeszcze bardziej, poprawimy się, pracujemy i będzie pracować jeszcze ciężej. W Wiśle jest tyle do posprzątania, że nawet totalny brudas miałby co robić, no ale u nas nikt nie chce mordy odezwać w czym leżą problemy... Dopóki będzie to towarzystwo wzajemnej adoracji i OKRADANIA klubu (bo branie pensji za nic nierobienie ot już jak kradzież) to będzie taka chujnia jaka jest od 5 lat.