Jaroo1 napisał(a):

|
Już nie płaczcie, trzymajmy tego Rudego jak najdłużej bo znowu po myśleniu w stylu "gorzej być nie może" przyjdzie tym razem jakiś ....iarz z Czechosłowacji czy skądś indziej i pokaże, że jednak gorzej być może. To ja już wolę te 1,26 pkt i pewne utrzymanie! Rude top. A też trzeba pamiętać, że Pan Trener Albert Rude się ciągle uczy i rozwija także na pewno będzie lepiej z czasem!!!
|
Tak na serio, to Rude przynajmniej już wie czego się spodziewać po I lidze. Następny gość "z kąputra" znowu będzie musiał się tego uczyć (pozdro Markus) i znowu będzie kilka kolejek w plecy.
Inna sprawa to oczywiście nasza klasyka, czyli zasadność trzymania na ławce gościa, który się skompromitował w kluczowych meczach i w którego umiejętności zawodnicy siłą rzeczy nie będą wierzyć ani trochę na starcie kolejnego sezonu.
Tęsknię za normalnością.