emailowiec napisał(a):

|
Obawiam się, że to będzie kolejny dokument naszpikowany nowomową, z którego nic konkretnego nie wynika.
|
W jakim sensie kolejny? Przecież na poprzednie się nie doczekaliśmy, nie licząc oczywiście wyliczeń marketingowych. Do dzisiaj czekam na analizę uzasadniającą trzymanie Sobolewskiego na ławce.
Swoją drogą - paradoksalnie, z perspektywy dokonań Rudego - dzisiaj taka analiza o wiele lepiej mogłaby się obronić...