sandomingo napisał(a):

|
Wisła nie zostawia swoich ludzi na lodzie. Junca jest kontuzjowany - przedłużenie kontraktu z nim to przyzwoitość.
|
Kontrakt zapewne, podobnie jak u Łasickiego, już zaklepany.
Tylko biedny Michał Żyro nic dalej nie wie...
Dlaczego?
Bo od jakiegoś czasu jest zdrowy.
Ten to ma pecha
