Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4109
Stary 27.05.2024, 10:31
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Trochę mnie bawi podejście ala kibiców Arki Gdynia, tudzież Lecha czy Śląska.

Są wyniki to jesteśmy, jak nas nie ma to baj baj. To nie nasz poziom.

Co innego zablokowanie środków od socios czy dawanie wyrazów tego z trybun. Sobolewski poddał się m.in. przez to, a nie przez puste trybuny.

Dla klubu ktory nie ma bogatych właścicieli tudzież nie jest finansowany przez lokalne zoo to gwóźdź do trumny.
Przecież tu od 13 lat nie ma wyników, a od 3 to jest kompletna kompromitacja XD Gdzie Ty nas do kibiców Amici czy Śląska porównujesz w ogóle? xd W poznaniu wystarczy, że się do pucharów nie załapią albo skończą sezon za legią i jest jazda bez trzymanki po władzach i piłkarzach. Nam się dosłownie pluje do mordy od 2 lat i największy protest trybun to transparent z napisem "nie wstyd wam".

Myślę, że i tak dostali wystarczajacy kredyt zaufania, ale każdy niech robi to co zgodne z jego sumieniem. Ja na stadion wrócę albo w ekstraklasie, albo jak harrego pottera nie będzie już w klubie w roli prezesa i właściciela.
Odpowiedz cytując