Karherop napisał(a):

Niestety nie mam pewności, że ten scenariusz się nie wydarzy.
Bo jak mam mieć, skoro Królewskiemu i Ramirezowi przyszedł do głowy pomysł przedłużania kontraktu z Łasickim?
I tutaj wcale nie chodzi mi o jego aktualną kontuzję.
Po prostu chłop nie jest żadną wartością dodaną w 1 lidze (o ekstraklasie nie wspomnę bo po co) a jego kontrakt - z podwyżką - będzie jednym z najwyższych w drużynie...
Oczywiście to nie są porównywalne przypadki ale chodzi o sposób (nie)myślenia.