Wyświetl pojedynczy post
stary dziad
Senior Member
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 27.05.2024, 10:29
Szanowny Panie Prezesie,

Z ogromną atencją przyjmujemy zapowiedź przedstawienia 3-letniego planu, w którym zapewne główna myśl skupi się na ITERACJI.

Wiemy, ze trudno pana inkryminować za obecną sytuację.

Z radością przyjmujemy myśl, że sam awans będzie w tym planie zapewne irrelewantny ale najważniejsze ze ten plan będzie.

Z pokorą wyznajemy też, że my kibice nie potrafimy dokonać asocjacji tematów, których zresztą nawet AI by nie ogarnęła.

Ale wiemy, że Pan to ogarnie.

I liczymy, że finalnie przeprowadzi Pan ewaluacje nas, czyli kibiców.

I w zależności od tej oceny podejmie Pan decyzję, co z nami kibicami zrobić.
Każdemu z cracovii to mówię- Wisła to klub z piękną , przedwojenną tradycją , założony przez Polaków .Po wojnie na parę lat został "siłowo" przejęty przez resort . Tak samo jak Polska została wbrew woli narodu przejęta przez komunę . I co , Polski też się wstydzisz i na nią plujesz ?!
Odpowiedz cytując