|
Trochę mnie bawi podejście ala kibiców Arki Gdynia, tudzież Lecha czy Śląska.
Są wyniki to jesteśmy, jak nas nie ma to baj baj. To nie nasz poziom.
Co innego zablokowanie środków od socios czy dawanie wyrazów tego z trybun. Sobolewski poddał się m.in. przez to, a nie przez puste trybuny.
Dla klubu ktory nie ma bogatych właścicieli tudzież nie jest finansowany przez lokalne zoo to gwóźdź do trumny.
|