Wyświetl pojedynczy post
bocian23
Senior Member
 
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4107
Stary 27.05.2024, 10:19
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Jak stadion ma być pusty to ma poprawić sytuację klubu czy pogorszyć? I co to ma w ogóle zmienić?

Pytam całkowicie poważnie, bo takie haselka to nic nie znaczące rzucanie pomysłów bez pokrycia.
Ma otworzyć oczy zaskrońca na to, że Wisła to nie jest zabawka, z którą można zrobić wszystko i kibice mają dość tej chujni. Finansowanie jego chorych wizji przez kibiców to przedłużanie agonii tego klubu. 2 razy puste trybunki i Jaruś zmądrzeje jak zobaczy, że ktoś stawia opór jego pomysłom. Bo na razie to wygląda tak, że co by nie odjebał to barany do strzyżenia i tak przyjdą na mecz I karawana jedzie dalej
Odpowiedz cytując