|
Trzeba pamiętać, że plan 3 letni ma być tylko wstępem do planu 6 letniego. Myślę, że na ten moment powinien się skupić na kolektywizacji, walce z niepożądanym elementem burżuazyjnym, analfabetyzmie i elektryfikacji wsi.
Nie no a tak serio, każda osoba która po tym dokumencie, odezwie, broszurze czy cokolwiek to będzie spodziewa się czegokolwiek poza królewieckim pierd*leniem i pustosłowiem ubranym w trudne słowa brzmiące branżowo i profesjonalnie, to jest albo naiwniakiem, albo spędził ostatnie 5 lat pod kamieniem i nie wie jaką postacią jest nasz memiczny prezes.
|