emjot napisał(a):

ps. mam nadzieję, że nikt nie wpadnie na pomysł przedłużenia Junci, który ma opcję w kontrakcie....
choć nie łudzę się za bardzo...
|
Wisła nie zostawia swoich ludzi na lodzie. Junca jest kontuzjowany - przedłużenie kontraktu z nim to przyzwoitość.