Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 27.05.2024, 09:47
Zalecialo mi to komunikatem że po spadku będzie konferencja przedstawiająca plany klubu (też tak z miesiąc po).

Nie spodziewam się nic przełomowego, tym bardziej że to głównie ma na celu ugranie sobie czasu u kibiców. Nie pierwszy i nie ostatni raz.
Odpowiedz cytując