No, ale to Rude jest ślepy

? Nie widzi, że Uryga, Eneko, Łasicki i inni nie nadają się do gry wysoką obroną, jak to o nim świadczy? Gdybyśmy grali nisko to taki Uryga swoim ustawieniem czy siłą mógłby mieć status jak kiedyś Glik w kadrze, czyścił by i tyle, no, ale jak chcemy grać coś na co nas nie stać z obecnym inwentarzem to jest jak jest.
Królewski wymyślił, Rude wciela w życie, a my cierpimy.
Jak ja bym chciał normalnego trenera, który już coś zrobił pozytywnego i jest przede wszystkim N O R M A L N Y, ale czy to możliwe przy nienormalnym właścicielu?