Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4105
Stary 27.05.2024, 09:22
bocian23 napisał(a):Wyświetl post
Pusty stadion od nowego sezonu i zero hajsu od socios na swoje genialne pomysły.
Jak Jaruś dostanie po kieszeni to zmądrzeje. Innej drogi nie ma. A finansowo i tak jesteśmy w dupie i tak, kilka meczów przy pustych trybunach tego nie zmieni.
Jak stadion ma być pusty to ma poprawić sytuację klubu czy pogorszyć? I co to ma w ogóle zmienić?

Pytam całkowicie poważnie, bo takie haselka to nic nie znaczące rzucanie pomysłów bez pokrycia.
Odpowiedz cytując