bocian23 napisał(a):

Pusty stadion od nowego sezonu i zero hajsu od socios na swoje genialne pomysły.
Jak Jaruś dostanie po kieszeni to zmądrzeje. Innej drogi nie ma. A finansowo i tak jesteśmy w dupie i tak, kilka meczów przy pustych trybunach tego nie zmieni.
|
Jak stadion ma być pusty to ma poprawić sytuację klubu czy pogorszyć? I co to ma w ogóle zmienić?
Pytam całkowicie poważnie, bo takie haselka to nic nie znaczące rzucanie pomysłów bez pokrycia.