I jeszcze tabela fair Play za ten sezon
Wisla jest 2 pod wzgledem punktow
https://www.transfermarkt.pl/fortuna...saison_id=2023
I jeszcze 5 pod wzgledem zoltych kartek i 2 pod wzgledem czerwonych
Wychodzi na to, ze gramy dosc ostro by nie powiedziec brutalnie. A opinei sa przeciwne ze mamy delikatych graczy