Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28929
Stary 26.05.2024, 22:20
Elendil napisał(a):Wyświetl post
Są jakby nie było dwa pozytywy dzisiejszego blamażu:
- nie będzie gadki "widzicie, tak blisko było baraży, wszystko idzie ku dobremu"
- Starzyński nie zostanie zjedzony przez kibiców Wisły (to jego gol dał Łęcznej baraże, nawet gdyby Wisła dziś wygrała)

Jest jednak jeden wielki problem: Królewski nie uczy się na błędach, nie zna na prowadzeniu klubu, będziemy mieli i tak kontynuacje myśli sztucznej nieinteligencji.


No i w ten sposob Wisla to naturalny kandydat do przejecia pałeczki po Katowicach w kategorii "ile jeszcze bedziemy kisnać w 1 lidze"

tyle ze oni kisneli 19 lat ,k**wa Królewicz zeby to osiagnac bedzie musial miec wiecej samozaparcia niz operator kamery filmu porno.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując