doktor granat napisał(a):

|
Można też dać drużynę Jopowi. O pół roku za późno i zapewne kadra będzie słabsza niż obecna, ale przecież błazen i tak nikogo lepszego nie zdoła znaleźć.
|
jeśli Jop będzie nadal w klubie przewiduję, że zostanie I trenerem w okolicy listopada. Jak się okaże, że trener z Kostaryki usadowi wygodnie Wisłę w okolicy miejsca 15...