Temat
:
Albert Rudé trenerem Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
Od: 12.2018
Offline
#
1965
26.05.2024, 21:05
Stelio
napisał(a):
Ja bym postawił na sprawdzone metody w przyszłym sezonie. I o ile zgadzam się, że ciągle zmiany trenerów nam nie leżą, tak uważam że ta teza jest prawdziwa tylko w kontekście trenerów którzy cokolwiek potrafią.
CZEMU PO PROSTU NIE ZGARNIEMY TYPA KTORY ROBIL AWANSE Z INNYMI DRUZYNAMI
Wyjebac rudzielca na zbity pysk, brać Szulczka i dać mu pracować.
Ale oczywiście, my będziemy eksperymentować dalej, także rudy zostaję oczywiście max do grudnia. Ale o tym wiedzą wszyscy tylko nie królewski....
Można też dać drużynę Jopowi. O pół roku za późno i zapewne kadra będzie słabsza niż obecna, ale przecież błazen i tak nikogo lepszego nie zdoła znaleźć.
doktor granat
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do doktor granat
Znajdź inne posty napisane przez doktor granat