Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1965
Stary 26.05.2024, 21:05
Stelio napisał(a):Wyświetl post
Ja bym postawił na sprawdzone metody w przyszłym sezonie. I o ile zgadzam się, że ciągle zmiany trenerów nam nie leżą, tak uważam że ta teza jest prawdziwa tylko w kontekście trenerów którzy cokolwiek potrafią.

CZEMU PO PROSTU NIE ZGARNIEMY TYPA KTORY ROBIL AWANSE Z INNYMI DRUZYNAMI Wyjebac rudzielca na zbity pysk, brać Szulczka i dać mu pracować.

Ale oczywiście, my będziemy eksperymentować dalej, także rudy zostaję oczywiście max do grudnia. Ale o tym wiedzą wszyscy tylko nie królewski....
Można też dać drużynę Jopowi. O pół roku za późno i zapewne kadra będzie słabsza niż obecna, ale przecież błazen i tak nikogo lepszego nie zdoła znaleźć.
Odpowiedz cytując