ciacho napisał(a):

Przecież to jest k... niewiarygodne.
|
Nawet ChatGPT by tego chyba nie wymyślił.
Ta tabelka pokazuje tylko obraz nędzy i rozpaczy, jaki w tym momencie jest Wiśle. Bez Angela bylibyśmy na absolutnym DNIE.
Następny sezon na 90% zagramy bez napastnika z potencjałem na 20+ bramek w sezonie, ze średniej 1,23 Rude może się zrobić 1,1.