szabla19 napisał(a):

|
Arkadiusz Ziarko chyba też wypożyczony do Stali Stalowa Wola. Gra tam regularnie...
|
przyda nam się na II lige jak tam trafimy
bo to jest ten typ kopacza. II ligowego
Oglądałem go regularnie jak tylko w TVP sport byłą SSW. Nie ma co sobie robić nadziei, że z niego cokolwiek innego będzie. Podobnie jak tego drugiego wypożyczonego bodaj Chełmeckiego...