Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1964
Stary 26.05.2024, 20:56
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Czyli mamy zmieniać trenerów po pięć-sześć razy na rundę? Nowatorskie, nie powiem. I znowu będziemy na językach jak skończymy sezon z dwunastoma trenerami na kontraktach...

Zgodnie z tą zasadą aktualny trener Katowic zostałby zwolniony w poprzedniej rundzie.
ty już lepiej nic nie pisz, bo znowu napiszesz, że w tym minionym słusznie sezonie Wisła nie miała awansować

ps. Rude się nie sprawdził powinien wylecieć. Cześć pieśni. Podobnie Sobolewski po przegranych barażach w zeszłym roku powinien wylecieć.
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując