wolfy napisał(a):

Czyli mamy zmieniać trenerów po pięć-sześć razy na rundę? Nowatorskie, nie powiem. I znowu będziemy na językach jak skończymy sezon z dwunastoma trenerami na kontraktach...
Zgodnie z tą zasadą aktualny trener Katowic zostałby zwolniony w poprzedniej rundzie.
|
ty już lepiej nic nie pisz, bo znowu napiszesz, że w tym minionym słusznie sezonie Wisła nie miała awansować
ps. Rude się nie sprawdził powinien wylecieć. Cześć pieśni. Podobnie Sobolewski po przegranych barażach w zeszłym roku powinien wylecieć.