Elendil napisał(a):

status Wisły odkąd Trio (teraz Duo) przejęło klub:
- Średniak esy
- Słabeusz esy
- Spadkowicz esy
- Przyzwoity klub 1 ligi
- Średniak 1 ligi
Jest w tym regularność, nie ma miejsca na przypadek, także można z dużą dozą prawdopodobieństwa obstawić, gdzie będziemy za rok.
|
Jeśli trenerem pozostanie hiszpański przybłęda plus nie sprowadzimy kogoś zbliżonego poziomem do odchodzącego Rodado to katastrofa jest pewna.