Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4088
Stary 26.05.2024, 20:50
Elendil napisał(a):Wyświetl post
status Wisły odkąd Trio (teraz Duo) przejęło klub:
- Średniak esy
- Słabeusz esy
- Spadkowicz esy
- Przyzwoity klub 1 ligi
- Średniak 1 ligi

Jest w tym regularność, nie ma miejsca na przypadek, także można z dużą dozą prawdopodobieństwa obstawić, gdzie będziemy za rok.
Jeśli trenerem pozostanie hiszpański przybłęda plus nie sprowadzimy kogoś zbliżonego poziomem do odchodzącego Rodado to katastrofa jest pewna.
Odpowiedz cytując