|
Jak się bawimy w podsumowania, to moje oceny dla poszczególnych kopaczy oraz trenerów. Biorę przez pryzmat cały sezon.
Cziczkan 4/10
Ratón 2/10
Broda 2/10
Colley 4/10
Łasicki 1/10
Uryga 2/10
Szot 4/10
Jaroch 3/10
Satrustegi 2/10 (jakby nie gol w finale PP to powinien być 1/10
Junca 1/10
Krzyżanowski bez oceny (nie jego wina że zamiast ogrywać się w rezerwach wymyślono że będzie grał o awans)
Wiśniewski bez oceny
Tachi bez oceny
Duda 3/10
Olejarka 2/10
Carbo 5/10
Sapała 1/10
Basha 0/10
Kutwa bez oceny
Villar 2/10
Baena 3/10 ( PP podwyższa ocenę)
Gogol 4/10
Alfaro 3/10
Goku 2/10
Bregu 1/10
Dziedzic bez oceny
Omrani 0/10
Sobczak 4/10
Żyro 1/10
Rodado 9/10
Sarga bez oceny
Sztab:
Sobolewski 3/10
Jop 8/10
Rude 2/10 (jakby nie PP byłoby 1/10
|