Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1959
Stary 26.05.2024, 20:29
Zarówno trener jak i dyrektor sportowy po takim sezonie nie mają prawa bytu.


A Rude moim zdaniem to gość nastawiony na PR swojej osoby - pomyślał, że przepłacony klub, Rodado król strzelców w zespole, zrobi awans na luźno, fajny wpis w cv itp.


A tu klops. Uważam, że jest spora szansa, że się sam wymiksuje z tego cudownego "projektu".
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując