|
Zarówno trener jak i dyrektor sportowy po takim sezonie nie mają prawa bytu.
A Rude moim zdaniem to gość nastawiony na PR swojej osoby - pomyślał, że przepłacony klub, Rodado król strzelców w zespole, zrobi awans na luźno, fajny wpis w cv itp.
A tu klops. Uważam, że jest spora szansa, że się sam wymiksuje z tego cudownego "projektu".
|