bridgeburner napisał(a):

|
Jest mi w stanie ktoś wytłumaczyć , jak można w trzech meczach pod rząd dostać czerwoną kartkę?
|
A jak można stracić 12 bramek w ciągu 3 meczów? Można, idź zapytaj piłkarzy, trenera i prezesa Wisły. Dla nas niemożliwe nie istnieje.
Jeden piłkarz, kilku graczy aspirujących do miana piłkarzy i cała masa amatorów, to nasza drużyna. A zarządza tym wszystkim banda gości żyjąca w swoim świecie. To musiało się tak skończyć, farty w 90 minutach nie mogą się zdarzać co tydzień.