Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 26.05.2024, 20:23
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
Jest mi w stanie ktoś wytłumaczyć , jak można w trzech meczach pod rząd dostać czerwoną kartkę?
A jak można stracić 12 bramek w ciągu 3 meczów? Można, idź zapytaj piłkarzy, trenera i prezesa Wisły. Dla nas niemożliwe nie istnieje.

Jeden piłkarz, kilku graczy aspirujących do miana piłkarzy i cała masa amatorów, to nasza drużyna. A zarządza tym wszystkim banda gości żyjąca w swoim świecie. To musiało się tak skończyć, farty w 90 minutach nie mogą się zdarzać co tydzień.
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując