Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28926
Stary 26.05.2024, 20:08
Są jakby nie było dwa pozytywy dzisiejszego blamażu:
- nie będzie gadki "widzicie, tak blisko było baraży, wszystko idzie ku dobremu"
- Starzyński nie zostanie zjedzony przez kibiców Wisły (to jego gol dał Łęcznej baraże, nawet gdyby Wisła dziś wygrała)

Jest jednak jeden wielki problem: Królewski nie uczy się na błędach, nie zna na prowadzeniu klubu, będziemy mieli i tak kontynuacje myśli sztucznej nieinteligencji.
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując