|
Jest wiele głosów, żeby Królewski już sobie poszedł.
Tylko, że prezes ma pakiet większościowy akcji spółki. Zakładając jego wolę odejścia... Po pierwsze musieliby się znaleźć chętni na te akcje (inwestor zewnętrzny, pozostali właściciele, Socios). Po drugie nie chciałbym, żeby trafiły w jakieś śliskie łapki... Sprawa nie jest do zrobienia na już.
Ostatnio edytowane przez yarow : 26.05.2024 o godz. 20:10.
|