dynek.pl napisał(a):

Dzisiaj w meczykach poruszyli ciekawy temat.
Mianowicie w wyniku spadku Warty dwóch ciekawych trenerów mogło by być w naszym zasięgu.
Pierwszy to Misiura ze Znicza, który miał podpisaną umowę wstępną na pracę w Ekstraklasie w Warcie, która nie wejdzie w życie.
Drugi to Szulczek, który teraz mając spadek w CV już nie jest takim hot towarem dla klubów ekstraklasy - u nas mógłby się odbudować.
No ale zostajemy z Rude z tego co mówił Jaro.
Moim zdaniem jeśli celem będzie ekstraklasa to musimy sobie założyć ile trzeba średnio zdobywać punktów żeby go zrealizować i jeśli spadniemy poniżej ten wartości to najbliższy mecz jest decydujący: albo wygrywamy albo adios Rude.
|
Czyli mamy zmieniać trenerów po pięć-sześć razy na rundę? Nowatorskie, nie powiem. I znowu będziemy na językach jak skończymy sezon z dwunastoma trenerami na kontraktach...
Zgodnie z tą zasadą aktualny trener Katowic zostałby zwolniony w poprzedniej rundzie.