Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 26.05.2024, 19:31
Dzisiaj w meczykach poruszyli ciekawy temat.
Mianowicie w wyniku spadku Warty dwóch ciekawych trenerów mogło by być w naszym zasięgu.
Pierwszy to Misiura ze Znicza, który miał podpisaną umowę wstępną na pracę w Ekstraklasie w Warcie, która nie wejdzie w życie.
Drugi to Szulczek, który teraz mając spadek w CV już nie jest takim hot towarem dla klubów ekstraklasy - u nas mógłby się odbudować.

No ale zostajemy z Rude z tego co mówił Jaro.
Moim zdaniem jeśli celem będzie ekstraklasa to musimy sobie założyć ile trzeba średnio zdobywać punktów żeby go zrealizować i jeśli spadniemy poniżej ten wartości to najbliższy mecz jest decydujący: albo wygrywamy albo adios Rude.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując