Wyświetl pojedynczy post
ślimak
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: ze skorupy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23852
Stary 26.05.2024, 19:13
Szneka napisał(a):Wyświetl post
Na dziś zostawiłbym Cziczkana, Ratona jeśli się zgodzi zostać za jakieś małe pieniądze, Colleya, Krzyżanowskiego, Jarocha, Szota, Carbo, Dudę, Gogoła, Talara, Alfaro, Rodado i za jakieś grosze Sobczaka, Kutwę. Reszta won bez prawa powrotu
Nie no, Szot i Krzyżanowski do rezerw jak już. III Liga to ich poziom.
"...morał: rób dobrze innym, Tobie też ktoś zrobi..."
Odpowiedz cytując