Szneka napisał(a):

|
Na dziś zostawiłbym Cziczkana, Ratona jeśli się zgodzi zostać za jakieś małe pieniądze, Colleya, Krzyżanowskiego, Jarocha, Szota, Carbo, Dudę, Gogoła, Talara, Alfaro, Rodado i za jakieś grosze Sobczaka, Kutwę. Reszta won bez prawa powrotu
|
Nie no, Szot i Krzyżanowski do rezerw jak już. III Liga to ich poziom.