|
Trener po takim meczu i rundzie mówi na konferencji, że poprawił się mental itp itd
Właściciel mówi o "nowej metodologii skautingu".
Każdy się śmiał jak w połowie sezonu wchodził tu trener, który nie ma pojęcia o tej lidze. Wyszło zgodnie z zapowiedziami..
Jak właściciel mówi takie naprawdę już farmazony dla dzieci - dla mnie to jest sytuacja, gdzie sprzedamy Rodado, Dudziaczka itp.. i będziemy średniakiem 1 ligi na wiele sezonów. Lub scenariusz negatywny - będziemy szli niżej.
Ja tu nie widzę nic co mogło by się udać. Poza kompletnym robieniem z klubu pośmiewiska i kolejnych memów.
Projekt kolejny sezon nie wypalił a słyszymy kolejne korpo pier.dolenie. Właściciel jest albo ślepy albo głupi albo ślepo wierzy w swoją głupotę.
|