Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 26.05.2024, 18:47
Trener po takim meczu i rundzie mówi na konferencji, że poprawił się mental itp itd


Właściciel mówi o "nowej metodologii skautingu".




Każdy się śmiał jak w połowie sezonu wchodził tu trener, który nie ma pojęcia o tej lidze. Wyszło zgodnie z zapowiedziami..


Jak właściciel mówi takie naprawdę już farmazony dla dzieci - dla mnie to jest sytuacja, gdzie sprzedamy Rodado, Dudziaczka itp.. i będziemy średniakiem 1 ligi na wiele sezonów. Lub scenariusz negatywny - będziemy szli niżej.



Ja tu nie widzę nic co mogło by się udać. Poza kompletnym robieniem z klubu pośmiewiska i kolejnych memów.


Projekt kolejny sezon nie wypalił a słyszymy kolejne korpo pier.dolenie. Właściciel jest albo ślepy albo głupi albo ślepo wierzy w swoją głupotę.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując